Norsk Schaferhund Klub avd.Hedmark

Terminliste 2015

(vil bli oppdatert underveis)

11. januar-mars Trening i hall, 12 ganger Jømna Ridehall kl.12.00-15.00

11. februar Generalforsamling kl.18.00 Myklegard, Løten

11. mars Medlemsmøte/REP-mappa  kl. 18.00 ELVIS, Elverum

21. mars Skue og utstilling, NKK dommer: Christoph Ludwig

21. mars Representanskapsmøte NSchK 

15.april Ferdselsprøvekurs, 5 onsd. instruktør: Lykke Hogstad

30. mai Ferdselsprøve dommer:

31. mai RSP 1-2, RRP 1-3 dommer: 

22.-28. juni Schæferhunduka, Sølen NSchK, HBU

27. juni LP stevne Brandsrud dommer: Lene Berntsen og Arild Eriksen

17.-19. juli Norsk Vinnerutstilling, Romerike

15. august Karaktertest dommer:

15. august Utstilling tysk mønster dommer: Arvid Strømsvik 

16. august UHP dommer: Arvid Strømsvik

16. august NKK utstilling dommer: Klaus Gothe

21.-23. august NM Schæfer, Sølen

28.-30. august NM IPO

3. oktober Ferdselsprøve Brandsrud

10. oktober LP stevne dommer: Lene Berntsen og Elisabeth Isaksen

11. oktober Skue, utstilling dommer: Svein-Egil Vagle

XX. november Medlemsmøte/ julebord

desember

Terminliste 2014

(vil bli oppdatert underveis)

28. januar Generalforsamling

22. mars Skue og utstilling, NKK dommer Ralf Wille

2.april Medlemsmøte

5. april Representanskapsmøte NSchK

3.-4. mai Ferdselprøvekurs instruktør: Helge Landfastøien

7. mai Valpekurs instruktør: Gunn Tove Bekken

10.-11. mai Ferdselprøvekurs instruktør: Helge Landfastøien

31. mai Ferdselprøve dommer: Aage Bergmo

1. juni RSP 1-2, RRP 1-3  dommer: Aage Bergmo

21.-29. juni Schæferhunduka, Sølen NSchK, HBU

29. juni LP stevne Brandsrud dommer: Rune Bjerkestrand og Stein Feragen

4. juli K-test dommer: Johnny Johnsen

5. juli  Utholdenhetsprøve dommer: Johnny Johnsen

6. juli Skue, utstilling/ avlskåring dommer: Johnny Johnsen

18.-22. juli Norsk Vinner, Askim

22.-24. august NM Schæfer, Sølen

30.-31. august NM IPO, Biri

13. september Brukshundtrening Løvbergsmoen, lørdager 11-15

17. september LP trening Brandsrud, onsdager 18-20

1. oktober Minikurs Brandsrud (se egen annonse LP)

11. oktober LP stevne dommer: Svein G. Rønning

12. oktober Skue, utstilling/ avlskåring dommer: Morten Nilsen

14. oktober Apellmerkeprøve dommer: Gunn Tove Bekken

15. oktober Minikurs  Brandsrud (se egen annonse LP)

29. oktober Minikurs, apportering  Brandsrud (se egen annonse LP) 

22. november Medlemsmøte/ julebord Rica Elgstua, Elverum kl.18.00

desember

 

 

Siste oppdatering 28.10.14